GÖREVİ

ADI SOYADI

ATANMA TARİHİ

Başkan

Abdi Serdar ÜSTÜNSALİH

15.04.2016

Başkan Vekili

Muhammet Lütfü ÇELEBİ

17.12.2018

Üye

Mikail HIDIR

25.06.2019

Üye

Hasan EMRE

02.04.2018

Üye

Alparslan ŞAHİN

25.06.2019

Bağımsız Üye

Mustafa ERGEN

25.06.2019

Bağımsız Üye

Serhat YANIK

25.06.2019

Genel Müdür ve Üye

Atilla BENLİ

16.01.2019