Konut sigortaları evimizi, ailemizi ve geleceğimizi nasıl güvence altına alıyor?

Kendimizi ve ailemizi en güvende hissettiğimiz evlerimiz aynı zamanda sel, yangın, hırsızlık, deprem gibi birçok temek risk ile karşı karşıya...Biz de konut sigortaları ile hem evimizi hem de ailemizi korumak ve güvence altına almak istiyoruz. Ancak konut sigortaları söz konusuolduğunda herkesin aklına onlarca soru geliyor. Konut sigortalarının hiç bilinmeyen kapsam ve paketlerini, DASK ile arasındaki farkları ve merak edilen tüm detayları Genel Müdür Yardımcısı Ersin Özoğuz anlattı.


62 Yıllık, bir sigortacılık öyküsü

Genel Müdürümüz Atilla Benli, yarım asırdan fazla süren Güneş Sigorta yolculuğumuzu sigorta sektörü çerçevesinde değerlendirdi ve Hürriyet TV'ye anlattı.

Trafik Sigortası ile Kasko arasındaki fark nedir?

Ülkemizde araç sayısında yaşanan artış ile birlikte trafik kazası sayıları da artış göstermekte. Bu yüzden trafikte oluşacak risklere karşı güvence sunan araç sigortalarının, tam olarak neleri kapsadığını, önemini ve birbirinden farklı noktalarını Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Emre Bayram anlattı.

Seyahat Sağlık Sigortası sadece vize başvurusu için gerekli bir evrak değildir! Peki nedir?

Seyahat etmek, farklı şehirleri, ülkeleri ve kültürleri tanımak, herkes için unutulmaz bir deneyim. Günümüzde tatil anlayışları değişiyor hem yurtiçinde hem de yurtdışında deneyim edinmek üzerine yapılan tatiller yaygınlaşıyor. Yurtdışında da yurtiçinde de tatil yaparken en önemli konuların başında güvenlik geliyor. Dilini, yolunu, sistemini bilmediğimiz ülkelerden, kendi ülkemizdeki seyahatlerde başınıza gelebilecek sorunlara kadar bizi güvence altına alan Seyahat Sağlık Sigortalarının detaylarını Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Remzi Duman anlattı.