Basın Bültenleri

Pınar Kalem “Huzur” Resim Sergisi Güneş Sanat Galerisi’nde

Pınar Kalem’in seçkin eserleri, Güneş Sigorta Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşuyor.

23 Mayıs 2017

Açılışı 22 Mayıs Pazartesi günü Güneş Sanat Galerisi’nde gerçekleştirilen sergiye başta Genel Müdür Sayın Serhat Süreyya Çetin’in olmak üzere, Güneş Sigorta’nın üst düzey yöneticileri de katıldı.

31. Kişisel sergisini düzenleyen Pınar Kalem “Huzur “ başlıklı sergisinde ağırlıklı olarak, renklerin baskın olduğu çiçek motifli resimlere yer verdi.

Düzenlenen kokteyl organizasyonu ile açılışı yapılan sergi, 16 Haziran Cuma gününe kadar, Pazar hariç her gün 10.00 – 17: 00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

 

Pınar Kalem

1970 yılında İstanbul’da doğdu. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu.

1993 – 1995 yılları arasında Newyork Parsons School’da desen ve yağlıboya eğitimi, Maryland’da Stevan Scott Gallery ve Lighthouse Gallery’de görsel anlatı eğitimlerine katıldı. Paris, Maison Alford, Dover ve Amien ‘ de spatula eğitimlerine katılan sanatçı, sanatsal araştırma ve çalışmalarını da spatula tekniği üzerine yaptı.

Yurt dışı ve yurt içinde birçok koleksiyonda eseri bulunun Pınar kalem, halen yurt içi ve yurt dışında kişisel ve karma sergiler açmaya devam ediyor. Sanatçı yaşamını ve çalışmalarını halen Arnavutköy’deki galerisinde sürdürüyor.

NASIL SİGORTA YAPTIRACAKSINIZ?

Genel Müdürlük, Bölge Müdürlükleri, Temsilcilikler ve Güneş Sigorta acentelerine başvurmanız yeterli.

HIZLI ERİŞİM