Basın Bültenleri

Küçük Ressamların Büyük Eserleri Güneş Sanat Galerisinde Sanatseverlerle Buluşuyor

60. yılını kutlayan Güneş Sigorta, etkinliklerine devam ediyor. Güneş Sigorta çalışanlarının çocukları “Aile ve Yuva” konulu “Geleceğin Ressamları Yarışıyor” yarışması için hayallerini resmetti.

25 Nisan 2017

6-9 ve 10-14 yaş olmak üzere iki kategoride değerlendirilen yarışma; çocuklarımızın özgün bir “resim dili” oluşturarak sosyal hayatlarında kendilerini farklı yollarla da ifade edebileceklerini göstermek amacı ile düzenlendi. Yarışmanın sonuçları 24 Nisan Pazartesi günü Güneş Sanat Galerisi’nde saat 16.30’da düzenlenen ödül töreni ile açıklandı. Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Çetin, Genel Müdür Yardımcıları Birgül Denli, Murat Koygun ve Tahsin Oral başta olmak üzere tüm üst yönetim kadrosunun katılımı ile gerçekleşen sergide yarışmaya katılan tüm küçük ressamların eserleri sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Sergi ikramlarından dekoruna kadar tüm sergi organizasyonunu çocukların beğenisine uygun düzenlenmeye özen gösteren Güneş Sigorta Genel Müdürü Sayın Serhat Çetin, açılış öncesinde sergiye katılan tüm küçük konukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutladı.

Yarışmayı 6-9 yaş kategorisinde Duru Naz Tüzün ve 10 – 14 yaş kategorisinde Melek Kuyucu birincilikle tamamladı. Yarışmada dereceye giren küçük ressamların ödülleri  Güneş Sigorta genel Müdürü Serhat Çetin ve Genel Müdür Yardımcıları Birgül Denli, Murat Koygun ve Tahsin Oral tarafından takdim edildi.

Geleceğin ressamlarının eserlerini 18 Mayıs Perşembe gününe kadar Pazar hariç her gün, saat 10.00- 17.00 saatleri arasında Güneş Sigorta Genel Müdürlük Binası’nda bulunan Güneş Sanat Galerisi’nde sergiyi ziyaret edebilirsiniz.

NASIL SİGORTA YAPTIRACAKSINIZ?

Genel Müdürlük, Bölge Müdürlükleri, Temsilcilikler ve Güneş Sigorta acentelerine başvurmanız yeterli.

HIZLI ERİŞİM