Güneş Sigorta Yelken Takımı

Güneş Sigorta Yelken Takımı 2012 TAYK Trofesi şampiyonu

09 Ekim 2012

Denizbank TAYK Trofesi’nin son yarışı olan Deniz Ticaret Odası (DTO) kupası, 6 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirildi. Güneş Sigorta Yelken Takımı, en yakın rakibi ile arasındaki 8 dakikalık farkla adını IRC 3 sınıfında birinciliğe yazdırdı.

Mart ayında başlayan ve toplam 17 yarıştan oluşan Denizbank TAYK Trofesi’nde IRC3 grubunda liderliğini koruyan Güneş Sigorta Yelken Takımı, bu yarışta aldığı birincilikle 2012 Trofe şampiyonluğunu ilan etti.

Yelken takımlarının aldığı birçok birincilikle başarıdan başarıya koştuğunu belirten Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin, “Denizlerin ligi sayılan TAYK Trofesi’nde üst üste 3. şampiyonluğumuzu ilan ettik. Kurum içi iletişim etkinliği olarak başladığımız bu çalışmanın böylesine profesyonelleşmesi bizi son derece mutlu ediyor ve gurur veriyor. Şimdi hedefimiz, TAYK Sonbahar Serisi’ne de adımızı altın harflerle yazdırmak” dedi.

Güneş Sigorta Yelken Takımı, verilen kısa dinlenme molasının ardından Kasım ayı başında, TAYK Sonbahar Serisi için antrenmanlara başlayacak.

NASIL SİGORTA YAPTIRACAKSINIZ?

Genel Müdürlük, Bölge Müdürlükleri, Temsilcilikler ve Güneş Sigorta acentelerine başvurmanız yeterli.

HIZLI ERİŞİM