Basın Bültenleri

Güneş Sigorta Acenteleri ile Yaza Merhaba Dedi

60. yılını kutlayan Güneş Sigorta, İstanbul Batı Bölge, Kadıköy Bölge ve kurumsal acenteleriyle bir araya gelerek “Yaza merhaba” dedi.

16 Mayıs 2017

Genel Müdürlük Teras katında düzenlenen Yaza Merhaba buluşmasında Güneş Sigorta acenteleriyle Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin, genel müdür yardımcıları, yöneticileri ve satış danışmanları bir araya geldi. 11-12 Mayıs tarihlerinde düzenlenen etkinliklerde İstanbul manzarası eşliğinde; sigorta sektöründeki gelişmeler, Güneş Sigorta’nın ürün ve hizmetleri hakkında sohbetler edildi.

Güneş Sigorta’nın en önemli iş ortağı olan acenteleriyle Yaza Merhaba etkinliğinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin, “60. yılımızı kutladığımız 2017 yılı içerisinde acentelerimizle her fırsatta bir araya gelmeye devam ediyoruz. Dağıtım kanalıyla kurduğu bağ ile sektörde fark yaratan Güneş Sigorta,  acenteleriyle her zaman yakın ilişkiler kurarak, süreçlerini geliştirmeye, ürün ve hizmetleriyle rekabet gücünü artırmaya devam edecek” dedi.

NASIL SİGORTA YAPTIRACAKSINIZ?

Genel Müdürlük, Bölge Müdürlükleri, Temsilcilikler ve Güneş Sigorta acentelerine başvurmanız yeterli.

HIZLI ERİŞİM