Marina İşleticisi Kanuni Sorumluluk Sigortaları

Marina işletmesine mi sahipsiniz? Güneş Sigorta sizin de hayatınızı kolaylaştırıyor!

Marina İşleticisi Kanuni Sorumluluk Sigortası ile Marina işletme faaliyetinde bulunan işletmenizin, faaliyet esnasında üçüncü şahıslara karşı verebileceği zararlardan kaynaklanan hukuki sorumluluğunu teminat altına alıyoruz.

 

Terminal-Liman İşleticisi Yasal Sorumluluk Sigortaları

Eğer bir Terminal /Liman işletmesine sahipseniz doğabilecek birçok riske karşı Güneş Sigorta yanınızda!

Terminal/Liman işletme faaliyetiyle ilgili olan ve limandaki deniz taşıtları, kargo vb. ile üçüncü şahıs mallarında yükleme, boşaltma, yanaşma esnasında oluşabilecek zararlar, limana emanet olarak bırakılmış deniz taşıtları sebebiyle üçüncü kişilere veya mallarına gelebilecek zararlar ve bu zararlarla ilgili dava masraflarını teminat altına alıyoruz.

 

Gemi Tamircileri Kanuni Sorumluluk Sigortaları

İşiniz gemi tamiriyse sorumluluğunuz zaten fazladır dedik ve Gemi Tamircileri Kanuni Sorumluluk Sigortaları ile hayatınızı kolaylaştırmaya çalıştık!

Bu poliçeyle; gemi tamircilerinin sorumluluğuna bırakılmış, iskelede ya da kızaktaki gemilerle kontrolündeki üçüncü şahıslara ait emtea, araç vb. değerlerde meydana gelebilecek hasarlar ve üçüncü şahısların kendilerine gelebilecek gemi tamirciliği faaliyetinden kaynaklanan sorumluluk hasarlarını teminat altına alıyoruz.

 

Depocunun Yasal Sorumluluğu Sigortaları

Size emanet edilen emtea’nın sorumluluğunu gelin paylaşalım!

 

Bu poliçeyi yaptırdığınızda poliçede adresi belirtilen kapalı alana sahip depo(ların) sınırları içinde gerçekleştireceği depolama faaliyetlerinden dolayı, bir sözleşmeye bağlı olarak depolama amacıyla sigortalının muhafaza, emanet ve kontrolüne bırakılan üçüncü şahıslara ait emteanın depo sınırları içinde; yer değiştirme, istifleme, yükleme, boşaltma faaliyetleri sırasında meydana gelebilecek kazalar sonucu söz konusu emteada oluşabilecek fiziksel hasar sebebiyle, Sigortalıya yüklenebilecek yasal sorumluluklarını poliçede belirlenen özel şart, kloz ve limitler dahilinde teminat altına alıyoruz.

 

Çünkü Güneş Sigorta ile #hayatdahakolay!

SIK SORULAN SORULAR

  • Genel Şartlar Nelerdir?
  • *Yukarıda yer alan bilgiler, kullanıcıları bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Detaylı bilgi için poliçe şartlarını inceleyiniz.