Basın Bültenleri

Marmara Bölge Müdürlüğüne Bağlı Güneş Sigorta Acenteleri Eğitimdeydi!

Güneş Sigorta, Marmara Bölge Müdürlüğüne bağlı acentelerine 27 Ekim cuma günü Tamamlayıcı Sağlık ve Özel Sağlık Sigortaları hakkında ürün ve satış eğitimi verdi

01 Kasım 2017

Sağlık Sigortaları Satış Müdürü Sayın Nihat Yavuz’un eğitmenliğini yaptığı ve Sağlık Sigortaları Satış Danışmanı Sayın Nurdan Gülyaz’ın eşlik ettiği organizasyona, yaklaşık 40 kişi katılım gösterdi. Bursa Ramada Otel’de düzenlenen eğitimde; Sağlık Sigortacılığının önümüzdeki dönemde kaydedeceği ilerleme ve Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın avantajları konularında bilgilendirme yapıldı.

Neden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası?

Son dönemde özel hastane kullanım alışkanlığının artması, ödenmesi gereken fark ücretini de gündeme taşıdı. Teknolojik gelişmeler, ortalama yaşam ömrünün artması ve özel sağlık sigortalarındaki prim ödemelerinin her bütçeye hitap etmemesi gibi etmenler Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın önemini ortaya koyuyor.

Avantajlı prim ve teminatları ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda lider şirketlerden olan Güneş Sigorta, katılımcı olan acentelerine tüm bu nedenleri ve bu nedenlere bağlı olarak; mavi yakalı çalışanlar, orta gelir grubu bireysel müşteriler ve SGK kurumunu kullanan kişiler için Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının önemini anlattı.

Güneş Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının avantajları nelerdir?

Eğitimin devamında Güneş Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını, potansiyel müşterilerin tercih etme sebeplerinin neler olabileceğine de değinildi. Güneş Sigorta maksimum 1 dakika içinde poliçe kesme olanağının yanı sıra diğer sigorta şirketlerinden farklı olarak, 2. Yılın sonunda yenileme garantisi sunuyor. Üstelik uygun fiyat ve ödeme koşulları, özel sağlık sigortasına bütçe ayıramayan kişilere de avantaj sağlıyor.

NASIL SİGORTA YAPTIRACAKSINIZ?

Genel Müdürlük, Bölge Müdürlükleri, Temsilcilikler ve Güneş Sigorta acentelerine başvurmanız yeterli.

HIZLI ERİŞİM