Basın Bültenleri

Güneş Sigorta Yelken Takımı Günün Birincisi Oldu!

Güneş Sigorta Yelken Takımı 11 Kasım Cumartesi Tayk Sonbahar 1 yarışında yapılan yarışlarda günün birincisi oldu.

15 Kasım 2017

IRC2 sınıfında Kaptan Deniz Yılmaz yönetiminde Güneş Sigorta Mary teknesiyle yarışan Güneş Sigorta ekibi, iki adet şamandıra yarışını da ilk sırada tamamlayarak, günün birincisi oldu.

Kaptan Deniz Yılmaz bu sezon verdikleri mücadelelerle ilgili şunları söyledi: “"11 Kasım Cumartesi Tayk Sonbahar Kupası 1. gün yarışlarında 2 adet yarış yapıldı. 2008 yılında kurulan yelken takımımız ile IRC3 sınıfında Petek ve Falcon tekneleri ile sayısız başarılar ve şampiyonluklar yaşadık. 2017 yılı başında yeni teknemiz Mary ile artık bir üst sınıf olan IRC2 sınıfına geçtik. Tabi, yeni tekneye alışma sürecimiz oldu hatta halen devam ediyor diyebiliriz”.

Gün birinciliğinin ardından daha da motive olduklarını belirten Yılmaz, “Amacımız geriye kalan 3 yarışta da başarılı olarak 2017 sezonunu en üst basamakta tamamlamak olacak. Sonrasında 2018 yılı için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bizlere inanan ve en başından beri sınırsız desteğini esirgemeyen, başta Yelken Takımı kurucumuz ve Genel Müdürümüz Sayın Serhat Süreyya Çetin olmak üzere, tüm takım arkadaşlarımıza teşekkür ederiz." dedi.

NASIL SİGORTA YAPTIRACAKSINIZ?

Genel Müdürlük, Bölge Müdürlükleri, Temsilcilikler ve Güneş Sigorta acentelerine başvurmanız yeterli.

HIZLI ERİŞİM