Basın Bültenleri

Güneş Sigorta Sanat Galerisi “Atölye 2” Resim Sergisi’ni Konuk Ediyor

İpek Hasanoğlu Kocaaydın, Hale Bozfakıoğlu, Rozi Asa ve Sedef Koçak’ın oluşturduğu “Atölye 2’nin seçkin eserleri, Güneş Sigorta Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşuyor.

17 Ocak 2017

Açılışa Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Çetin başta olmak üzere, yönetim kadrosu ve birçok seçkin davetli katıldı. Yapılan karma sergide insan profilleri, doğa manzaraları ve obje resimleri konu oldu.

Açılışı 16 Nisan Pazartesi günü gerçekleştirilen sergi, 28 Ocak Cumartesi gününe kadar, Pazar hariç her gün 10.00 – 18.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Atölye 2

İpek Hasanoğlu Kocaaydın

1959 yılında İstanbul’da doğan Kocaaydın,  orta ve lise öğrenimini Kandilli Kız Lisesi’nde sürdürdü.  Boğaziçi Üniversitesi Temel Bilimler Fakültesi, Matematik Bölümü’nden 1982 yılında mezun oldu.  1997 yılında Halil Yavuz Ertürk ile tanışan Kocaaydın,  bu tarihten itibaren Beyoğlu’ndaki atölyesinde çalışmalarına devam ediyor.

Sedef Koçak

Ankara doğumlu olan Koçak, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine bankacılık sektöründe devam eden Koçak, 2015 yılı Eylül ayından itibaren Zulal – Halil Yavuz Ertürk Atölyesi’nde resim çalışmalarını sürdürüyor.

Hale Bozfakıoğlu

Ecole des Beaux- Arts Montpellier 1979 – 1983. Urart Takı Atölyesi 1983 – 1987. Halen Kapalıçarşı’da mücevher tasarımcısı olarak çalışmaya devam ediyor.

Rozi Asa

İstanbul’da doğan Asa, 1987 yılında Mimar Sanat Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Habitat İnşaat’ta sürdürdüğü profesyonel yaşamının yanında 2014 yılından beri Zulal-Halil Yavuz Ertürk atölyesinde resim çalışmalarına devam ediyor.

 


NASIL SİGORTA YAPTIRACAKSINIZ?

Genel Müdürlük, Bölge Müdürlükleri, Temsilcilikler ve Güneş Sigorta acentelerine başvurmanız yeterli.

HIZLI ERİŞİM