Basın Bültenleri

Güneş Sigorta İstanbul Bölge Acenteleri 60. Yıl Ödüllerinde Buluştu!

1957 yılında Sigorta Sektörüne Güneş gibi doğan Güneş Sigorta 60. Yılını kutluyor.

10 Mart 2017

1957 yılında Sigorta Sektörüne Güneş gibi doğan Güneş Sigorta 60. Yılını kutluyor. 60. Yıl kapsamında etkinliklerine ve sosyal sorumluluk projelerine hız kazandıran Güneş Sigorta, 9 Mart Perşembe günü Genel Müdürlük Binası’nda organize ettiği ödül töreni ile göz doldurdu.

Ercüment Şansal’ın sunumuyla gerçekleştirilen organizasyon,  canlı müzik eşliğinde düzenlenen kokteyl ile başladı. Kokteyl sonrasında 60. Yıla özel hazırlanan belgesel filmin ilk gösterimi yapıldı.

Törende İstanbul Bölge Acentelerine, performans değerlendirme sonucu; “Acente Kulüp Ödülleri” ve Güneş Sigorta Ailesi ile uzun yıllar işbirliğini sürdüren acentelerimize;  “Güneş’li Yıllar Ödülleri” verildi.

200 kişinin katıldığı törende başta Genel Müdür Sayın Serhat Süreyya Çetin olmak üzere, Genel Müdür Yardımcıları; Birgül Denli, Murat Koygun ve Tahsin Oral, Müdürler; Sibel Doğaç, Bekir Seyfullah Orhan, İzzet Sertan Canbasoğlu, Hakan Alper Türkgür ve Cenk Gezer sahnede ödülleri takdim etti.

Güneş Sigorta Genel Müdürlük Binası’nın ev sahipliğini yaptığı organizasyon, 60. Yıl pastasının kesilerek, bu keyifli ve tarihi önemi olan anların ölümsüzleştirilmesi ile son buldu.


NASIL SİGORTA YAPTIRACAKSINIZ?

Genel Müdürlük, Bölge Müdürlükleri, Temsilcilikler ve Güneş Sigorta acentelerine başvurmanız yeterli.

HIZLI ERİŞİM